Компанія була заснована на початку 90-х в м альбінеа (Реджо-Емілія), Італія. Компанія займається розробкою та виробництвом комплектуючих для газобалонного обладнання на зрідженому (пропан-бутан, LPG) і природному газі (метан, CNG). Вся продукція має стандарт якості UNI EN ISO 9001: 2008.

Основна сфера діяльності: Виробництво форсунок, електроклапанів газу, електроклапанів бензину, фільтри (для пропан-бутану, метану), інші комплектуючі для ГБО.

Valtek вважається одними з найпопулярніших на ринку газобалонного обладнання. Дуже багато виробників електроніки комплектують ГБО їх форсунками. Довіра споживача вони заслужили високою якістю виконання, тривалої і надійною роботою в поєднанні з відмінною ціною.

Форсунки Валтек встановлюють в системах ГБО 4 покоління, для інжекторних, 4-х циліндровим двигуном (для 8-ми циліндрових необхідно 2 рампи). Працюють і на пропані і на метані.

Корпус рампи форсунок виконаний з металу, що значно впливає на довговічність. На вході газу – латунний штуцер під рукав 12 мм. Котушки мають найпоширеніший роз’єм, який так і називають – Valtek. Опір котушок – 3 Ом. Закриття і відкриття здійснюється за допомогою штоків, тому форсунки вважаються штокової.

В системі ГБО займають місце в підкапотному просторі між газовим редуктором і колектором. Редуктор видає стабільний тиск газу на виході, а форсунка, програмована блоком управління, видає порцію суміші з необхідною швидкістю подачі в двигун. Перед рампою обов’язково повинен бути встановлений фільтр тонкого очищення газу, який додатково очищає газ і збільшує термін служби пристрою. Для даних форсунок необхідний фільтр з діаметром 11 або 12 мм.

Рампа форсунок Valtek комплектується штуцерами розпилювачами в колектор, але калібрувальних штуцерів в комплекті поставки немає. Калібрувальні штуцера можуть мати діаметр сопел від 0,75 до 3,0 мм. Їх підбирають або рассверливают в залежності від потужності двигуна, на який встановлюють форсунки. Крок різьби – 0,25 мм. Жиклери вкручують в рампу форсунок знизу. За ним газ через шланг (5, 6 мм) надходить в штуцери розпилювачі, які вкручені в колектор. Відстань від жиклерів до колектора не повинно перевищувати 15 см, інакше робота системи ГБО буде некоректною.

Газові форсунки Valtek мають таку комплектацію:

  • Рампа 4 циліндри;
  • 4 штуцера розпилювача в колектор;
  • Комплект кріплення;
  • Перехідник, який дозволяє з’єднати ще з однією рампою форсунок або підключити датчик температури газу (наприклад в системах Zenit).

Обладнання проводиться в Італії, має офіційну гарантію 1 рік.

Офіційний сайт: valtek.westport.com