Діагностика

Для того, щоб газобалонне обладнання не потребувало серйозного ремонту, необхідно регулярно проводити профілактичний огляд, комп’ютерну діагностику, а також перевіряти систему на наявність витоків. А в разі виявлення неполадок відразу ж їх усувати. В процесі експлуатації газове обладнання піддається впливу безлічі різноманітних негативних факторів. Внаслідок чого будь-які деталі рано чи пізно виходять з ладу. Важливо, щоб і сам монтаж ГБО був виконаний коректно, тоді причин для поломок буде менше.

Наша компанія виконує роботи по комп’ютерній діагностиці газової та бензинової паливних систем автомобіля, що дозволяє побачити цілісну картину роботи двигуна. Всі помилки реєструються в пам’яті блоків управління, це дає можливість усувати проблеми на ранніх стадіях.

Вартість послуги від 50 до 150 грн в залежності від обсягу виконаної роботи.

Заміна фільтрів

Під час заправки автомобіля газом, крім палива в балон потрапляють також оксиди і грязьові накопичення. Для усунення цього недоліку в ГБО існує система очищення у вигляді фільтрів.

Перший фільтр стоїть на забірної трубки, він не дає великої фракції бруду потрапляти з балона в мультиклапан.

Другий фільтр розташований перед редуктором-випарником. Цей фільтр (т.зв. грубої очистки) очищає газ в рідкій фазі.

Третій фільтр (т.зв. тонкого очищення, тільки 4 покоління), очищає газ вже від домішок в пароподібному стані, не допускаючи попадання бруду в форсунки і камеру згоряння двигуна.

З урахуванням особливості вітчизняної пропан-бутанової суміші, яка продається на заправках, ми рекомендуємо міняти фільтра не рідше 10 000 км пробігу. Вчасно замінені фільтра, це економія не тільки на правильному витраті палива, але і на ремонті і заміні вузлів ГБО.

Компанія «Альтагаз» здійснює послугу із заміни газових фільтров.У нас завжди в наявності є фільтра практично всіх провідних виробників.

Ціна за заміну фільтрів ГБО:

ПоколінняКількість циліндрівЦіна
2-е покоління 100-150 грн
4-е покоління4 циліндри200-300 грн
 6 циліндрів200-350 грн
 8 циліндрів250-400 грн

Ціна вказана з урахуванням вартості фільтрів і кілець ущільнювачів.

Так само є фільтра для очищення газу в паровій фазі (т.зв. тонкого очищення) з відстійником. Їх установка прораховується окремо.

Ремонт редукторів

Основними причинами передчасного виходу редуктора з ладу є нерегулярна заміна фільтрів і робота двигуна на газу не досягла температури охолоджуючої рідини 30 градусів. Навіть при правильній експлуатації ГБО, після закінчення приблизно 5 річного терміну або 150 тис. Км пробігу гумові мембрани втрачають свою еластичність і вже не можуть правильно працювати. Тому заміна ремкомплекта і чистка редуктора, після зазначеного періоду, є нормою.

Вартість послуги 350-450 грн, в залежності від складності робіт.

Компанія «Альтагаз» проводить ремонт редукторів наступних марок:

МаркаМодель
TOMASETTO«АТ-07», «ALASKA», «ARTIC», «ANTARTIC»
ATIKER 
КМЕ«SILVER», «GOLD»
GURTNER«BASIC», «LUXE»
STAG 
BIGAS 
PALLADIO 

У вартість послуги входить: демонтаж, чистка редуктора, заміна ремкомплекта, монтаж, перевірка на витік газу і тосола, настройка тиску під попередні параметри. Ціна ремкомплекта не входить у вартість робіт.

Компанія «Альтагаз» настійно рекомендує всім автолюбителям, які використовують ГБО, дотримуватися правил та інструкцій, прописаних в сервісних книжках.

Компанія “Альтагаз” – краще співвідношення ціни і якості! Установка ГБО в Києві, Лівий берег.