Компанія «Альтагаз» спеціалізується на Установці ГБО в Києві, Лівий берег, регулюванні і сервісному обслуговуванні автомобільного газового обладнання. Початок роботи з ГБО – червень 2009 року. За цей час було переобладнано, більше тисячі автомобілів і був отриманий великий досвід, який дозволяє нам якісно і акуратно встановлювати, а також точно регулювати альтернативну паливну систему.

Наша компанія робить акцент на використанні цього обладнання в середній ціновій категорії. Це дає нам можливість ставити оптимальне обладнання за відносно невисоку ціну, тому що основне завдання ГБО – це економія та безпека. З урахуванням того, що всі пропоновані комплекти купуються у офіційних імпортерів, ми беремо на себе гарантійні зобов’язання перед клієнтом, а в разі необхідності, відповідально виконуємо їх.

Всі співробітники «Альтагаз» є автолюбителями з переобладнаними авто, тому ми не тільки в теорії, а й на власній практиці можемо доступно пояснити всі переваги їзди на газі. Наше завдання – дати клієнту вичерпну інформацію про тонкощі експлуатації автомобіля з ГБО. Особливо багато питань у людей, які ніколи не стикалися з подібним обладнанням.

Для нашої компанії, критерієм якісної роботи, є позитивні відгуки вдячних клієнтів. Це в свою чергу, дозволяє нам не завищувати вартість послуг, заощаджуючи на рекламній кампанії, тому що передача інформації «з уст в уста», є ефективною та надійною.

Ми працюємо для Вас за адресою: м Київ, Лівий берег, проспект Броварський, 31 (територія автокемпінгу). Телефонуйте, заїжджайте.