Tomasetto Achille Spa – це виробник ГБО з Італії, який давно працює на Українському ринку. Компанія займається випуском газових редукторів, мультиклапанів, газових клапанів і вентиляційних коробок. Більшість ГБО, встановлених в Україні, зроблені компанією Tomasetto, так що в її випадку ми говоримо про бренд, який давно визнаний в рядах українських автолюбителів. Газобалонне обладнання Tomasetto зарекомендувало себе як надійне і довговічне.

Переваги ГБО Tomasetto

Перебуваючи на українському ринку вже не перший рік, ГБО Tomasetto адаптувалося під місцеві кліматичні і дорожні умови, пристосувалося під особливості газу для авто і потреби вітчизняних автолюбителів. Тобто зараз ми можемо назвати ГБО Tomasetto одним з найбільш пристосованих і улюблених в країні.

Судячи з відгуків автолюбителів, обладнання Tomasetto легко монтується і володіє компактним розміром, що полегшує як використання, так і доставку техніки після замовлення. Tomasetto відомо використанням легких, але міцних корпусів, розрахованих на експлуатацію в «українській» зими. При цьому всередині знаходяться посилені компоненти з легких сплавів, що робить пристрій надійним і довговічним. Навіть якщо в процесі заправки в апарат потрапить неякісний газ, це не позначиться негативно на їзді.

Як і інше устаткування, ГБО Tomasetto теж буде час від часу вимагати заміни деталей, але зробити це доведеться нескоро. Моторесурс пристрою становить близько 200 тисяч км. Звертаючи увагу на низьку ціну ГБО Tomasetto і комплектуючих до нього, отримуємо надійне і економічне пристрій, який, до того ж, знижує рівень викиду в атмосферу шкідливих речовин.

Налаштування ГБО відбувається легко, і пристрій можна в короткий термін адаптувати під різні параметри. До того ж, один редуктор підходить для авто різної потужності.

Офіційний сайт: www.tomasetto.com