АТ «AC» є провідним в Польщі і авторитетним у світі виробником автомобільних систем LPG / CNG марки СТАГ. На польському автомобільному ринку АТ «АС» існує вже понад 27 років і на сьогоднішній день є найбільшою вітчизняною фірмою в сегменті газового обладнання. Згідно з оцінками, проведеним фірмою, на частку АТ «АС» доводиться ок. 50% польського ринку.

З комерційними пропозиціями АТ «AC» знайомі в понад 40 країнах всього світу. У 2011 році доходи від продажів іноземним контрагентам склали 63% прибутку в цілому. Основними іноземними споживачами продукції АТ «AC» є: Німеччина, Росія, Україна, Туреччина і Таїланд.

Пропоновані фірмою безпечні рішення, є необтяжливими для гаманця клієнта і сприятливими для навколишнього середовища. Політика фірми зосереджена навколо першочергового завдання, спрямованої на задоволення потреб клієнта шляхом надання інноваційних продуктів найвищої якості.

АТ «AC» володіє єдиною мережею офіційних ремонтних майстерень по сервісному обслуговуванню (AS STAG). На сьогоднішній день мережа охоплює 99 професійних майстерень автогаз, яким фірма пропонує маркетингову і технічну підтримку, а також систему професійної підготовки. Клієнти, що користуються послугами AS STAG, отримують гарантію якості монтажу і безкоштовне сервісне обслуговування в майстернях мережі на території всієї країни.

Заходи, здійснювані компанією, були відзначені на багатьох конкурсах і в рейтингах, що підтверджує її інноваційний характер і ефективний спосіб управління. Компанія «AC SA» отримала, зокрема, нагороду «Хороша компанія» в рейтингу кращих підприємств щоденної газети «Rzeczpospolita» ( «Жечпосполіта») серед 2000 беруть участь підприємств, а також звання Національного лідера інновацій і розвитку в категорії «Продукт» в конкурсі, організованому Фондом інновацій та розвитку під патронатом Міністерства економіки, Патентного управління, а також Біржі цінних паперів.

АТ «AC» пропонує понад 200 продуктів для автогазу, серед яких особливо виділяються контролери для систем LPG / CNG. Стандартної складової комерційної пропозиції фірми є серія продуктів під маркою STAG, яка є найбільш розпізнається маркою і користується особливою популярністю серед покупців електронних підсистем для автогазу. Багато рішень, які використовуються в пропозиціях даної марки, були і залишаються новаторськими рішеннями на ринку в світовому масштабі. Ключовою складовою діяльності АТ «АС» є автогазовий системи.

Офіційний сайт: www.stag.com.ua