У 2002 році відбулося злиття компаній М.Т.М. (Італія) і IMPCO (США), що дозволило M.T.M. S.r.l. BRC Gas Equipment стати найбільшою в світі компанією, що займається альтернативними видами палива. Компанія має кілька сертифікованих центрів, в яких випробовуються не тільки обладнання, що випускається, але і автомобілі, на яких ГБО встановлено. Мінімальний пробіг тестованого автомобіля становить 100 000 км, після чого обладнання випускається в продаж.

M.T.M. S.r.l. BRC Gas Equipment єдина компанія, яка має свої конвертаційні центри, в яких конвеєрним методом переобладнуються нові автомобілі для всієї Європи, приблизно 5 000 в місяць. У найближчих планах збільшення цієї кількості до 15000 автомобілів за рахунок відкриття нових центрів в Італії і Польщі. M.T.M. S.r.l. BRC Gas Equipment працює з такими гігантами автомобілебудування як Chevrolet, Kia, Hyundai, Ford, Mercedes, Jaguar, Land Rover, Subaru, Mitsubishi, Toyota, Citroen, Peugeot, Volkswagen, VAZ, GAZ та багатьма китайськими виробниками.

Сорокарічний досвід, постійні дослідження, нові технічні рішення, турбота про післяпродажному обслуговуванні, технічної підтримки і підготовці установників, забезпечили компанії M.T.M. S.r.l. повагу і схвалення її діяльності, як з боку учасників даного сегмента ринку, так і користувачів систем BRC Gas Equipment.

Продукція BRC

Компанія M.T.M. S.r.l. BRC Gas Equipment виробляє і реалізує повний спектр систем для переходу на зріджений нафтовий газ і метан, здатних задовольнити будь-які вимоги ринку: починаючи від найпростіших систем для карбюраторних транспортних засобів і закінчуючи найскладнішими системами для транспортних засобів категорії Euro VI, обладнаних діагностикою OBD.

Важливе значення має система регульованого послідовного упорскування “Sequent” компанії M.T.M. S.r.l. BRC Gas Equipment: це сучасна система упорскування газу, інноваційна в плані простоти монтажу і налаштування, прийнята різними автомобілебудівними конструкторами завдяки високотехнологічному виконання і бездоганним експлуатаційним якостям.

Продукція, що випускається під маркою BRC, спроектована і повністю розроблена силами компанії з використанням сучасних технологій, таких як креслярська система CAD-3D останнього покоління, лабораторій статичних і динамічних випробувань, різних типів випробувальних стендів по викидах, а також стендів для автомобілів, оснащених системою модульного аналізу.

Вся продукція компанії M.T.M. S.r.l. BRC Gas Equipment розроблена і виготовлена ​​відповідно до італійських державних стандартів якості UNI EN ISO 9001: 2000, сертифікована відповідно до діючих норм (R67-01, R110 і ISO 15500) і відповідає директиві ЄЕС на предмет забруднюючих виділень і електромагнітної сумісності.

Виробнича філософія BRC

Серед головних визначальних чинників, які забезпечили компанії M.T.M. S.r.l. BRC Gas Equipment стрімкий і успішний розвиток, відзначається стратегічний вибір, який привів до інтеграції на підприємстві систем з проектування, вдосконалення і виробництва сукупності деталей, необхідних для переходу на зріджений нафтовий газ і метан, особливо, комутаційних пристроїв і електронних модулів управління инжекцией, які повністю розроблені і вироблені силами компанії.

Компанія M.T.M. S.r.l. BRC Gas Equipment в світі

У 2003 році компанія M.T.M. S.r.l. BRC Gas Equipment затвердила взаємовигідний договір про стратегічне об’єднання з американським концерном Impco, абсолютним лідером в сфері промислового використання газоподібних горючих матеріалів. Даний договір, який передбачає спільні торговельні та технологічні зусилля, фактично стверджує освіту найбільшого виробничого полюса в сфері горючих матеріалів, забезпечуючи партнерам нові можливості в умовах світового ринку, вигідні капіталовкладення і сучасні технології зі значною вигодою для двох підприємств.

Співпраця з заводами-виробниками автомобілів (OEM)
Про високу якість і технологічний рівень продукції під торговою маркою BRC Gas Equipment свідчать авторитетні договори про співпрацю як в Італії, так і за кордоном. З торговою маркою об’єднані такі світові гіганти автомобілебудування, як PSA Peugeot-Citroen, Ford, Jaguar, DaimlerChrysIer, MAN, Volkswagen, FIAT-Tofas, Mitsubishi, Daewoo Motors, Maruti Suzuki, Dewan-Hyundai, Lada.


Офіційний сайт: www.brcgasequipment.ua