Компанія Atiker Metal A.Ş була заснована в 1970 році і починала свій бізнес з виробництва труб з листової сталі для бурових установок. Технічний прогрес і вимоги ринку визначили рішення керівництва компанії перепрофілюватися і зайнятися виробництвом балонів для переобладнання автомобілів з метою їх переведення на альтернативні види палива. З плином часу компанія почала виробництво всіх компонентів газобалонного обладнання.

Група компаній Atiker Metal A.Ş включає в себе велику кількість фірм найрізноманітнішого профілю. Крім підприємств, що спеціалізуються на виробництві газобалонного обладнання, до складу групи входять організації, основними напрямками яких є: маркетинг, зовнішня торгівля, текстиль, електроніка, взуття та виробництво зрідженого газу.

Швидкий розвиток виробництва і збуту газобалонного обладнання, висока якість виробів, адекватна ціна – всі ці фактори дозволили стати компанії Atiker Metal A.Ş світовим брендом.

Виробничі потужності компанії розташовані в місті Конья, Туреччина. Площа виробничих приміщень складає більше 55 тисяч квадратних метрів. У компанії працює понад 700 висококваліфікованих співробітників, які забезпечують високий рівень якості та виробництва виробів для клієнтів у всьому світі.

Постійна модернізація виробництва і використання передових технологій дозволяють Atiker Metal A.Ş задовольняти потреби не тільки внутрішнього ринку Туреччини, а й забезпечувати експорт до 70% від загального обсягу продукції, що випускається. Сьогодні компанія поставляє своє обладнання більш ніж 50 країнам світу на 5 континентах.

Відмітна риса Atiker Metal A.Ş – її креативність. Поліпшенню якості і підвищення рівня виробленої продукції сприяє сертифікація всіх складових виробництва: управління, екологічного менеджменту, охорони праці, системи контролю і т.д.
Atiker Metal A.Ş; є одним з ініціаторів великої кількості соціальних програм, спрямованих на поліпшення умов праці і підвищення екологічної безпеки в усьому світі.

Метою компанії є максимальне задоволення потреб наших клієнтів. Для нас важливо, щоб наші клієнти отримували високу якість за «розумні гроші». Сподіваємося, що наша продукція допоможе Вам економити кошти і більш дбайливо ставитися до навколишнього середовища.

У 2012 році керівництвом компанії Atiker Metal A.Ş було прийнято рішення про відкриття представництва на території України.

Основною метою цієї ініціативи є прагнення надати потенційному українському споживачу вичерпну інформацію про весь спектр обладнання, виробленого компанією.

У 2006 році компанія ввела систему контролю якості, як матеріалів, що виготовляється так і виконуваних робіт, відповідну Європейському стандарту ISO 9001: 2000. Це дозволило висунути на передній план якість продукції, безпеку і отримати довіру як на внутрішньому ринку так і за кордоном.

Вся продукція має Європейський сертифікат ECE R 67-01 та відповідає всім необхідним умовам.
Контроль якості відбувається на всіх етапах виробництва, від замовлення матеріалів до здачі готової продукції.
Компанія використовує виключно спецсталь LPG Tube Steel яка має сертифікат якості DIN EN 10120 виробництва заводу Erdemir, лідера виробництва сталі в Туреччині.
Корпуси балонів виготовлені з кованої сталі, внаслідок чого відсутній ризик протікання.
При виробництві, все зварні елементи, контролюються за допомогою Рентгенівського випромінювання.
Всі балони проходять гідростатичні випробування під тиском, якщо виявлено найменше відхилення то балон знищується.
Вся продукція проходить функціональний тест і тест на безпеку на всіх етапах виробництва на відповідному обладнанні.

Офіційний сайт: www.atiker.com.ua